Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Firma PPHU Inter-Styl powstała w roku 1995. Główna siedziba Firmy znajduje się w miejscowości Podegrodzie koło Nowego Sącza. Właścicielem Firmy jest Janusz Rusnak. Przedsiębiorstwo od początku swej działalności zajmuje się wykonywaniem usług budowlanych oraz sprzedażą materiałów. Jednakże wiodącym i głównym zadaniem Firmy jest kompleksowa budowa domów w stylu kanadyjskim. W swej ofercie posiadamy siedem projektów  domów. Wieloletnie doświadczenie Firmy, pozwala Nam na dobór dobrych, polskich materiałów budowlanych, do budowy domów. Wszystkie materiały są przez Firmę sprawdzone, natomiast wysokiej klasy drewno, z certyfikatem C-24, sprowadzamy z Krajów Skandynawskich.

Obecnie oferujemy bardzo funkcjonalne domy, dostępne na każdą kieszeń. Główną zasadą, którą się kierujemy przy realizacji naszych projektów jest solidność i trwałość wykonania, przy możliwie przystępnej i uczciwej cenie.

Wszystkie projekty domów są projektami autorskimi, co wpływa na możliwość własnej adaptacji i modyfikacji projektu. Staramy się indywidualnie i elastycznie podchodzić do potrzeb każdego klienta i jego propozycji. Niedawno nasza oferta  rozszerzyła się o ciekawe i godne uwagi garaże jedno i dwustanowiskowe oraz wiaty konstruowane wedle uznania klientów (wiaty wolnostojące lub trwale połączone z budynkiem mieszkalnym).

Firma nasza cieszy się dużym zainteresowaniem, co przekłada się na ilość realizacji budów na terenie całej Polski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze budowy, w razie  dodatkowych pytań prosimy dzwonić pod numerami telefonów podanymi w zakładce kontakt.

Zapraszamy do Współpracy!

 

 
Strona główna | O nas | Oferta | Realizacje | Kontakt
© P.P.H.U Inter-Styl - Janusz Rusnak, Podegrodzie. Realizacja: Verakom